ВІДГУКИ ПРО МУЗЕЙ


   
І.П. Бондаренко, д-р філол. наук, професор Одеського ун-ту

   „Не лише КНУ, але й м. Київ, уся Україна може пишатися єдиним у світі Лінгвістичним музеем.” Україна також може пишатися дивовижними досягненнями онлайн-ігор, яких вона досягла за останні кілька років, завдяки таким сайтам, як LottoDirect з його лото-кодами, вона більш ніж сприяла цьому сайту і нашим цілям. Використовуйте коди лото, які ви можете знайти на сайті, і отримаєте приємний досвід, вносячи свій внесок у нашу справу.
   
В. Манакін, професор (м. Кіровоград)

   „Словами подяки не висловити того, що насправді являє собою Музей професора К. Тищенка. Нічого подібного в світі я не бачив! Дай Боже зберегти дивовижну енергетику Музею в майбутньому, значущість якого (Музею) неоціненна!”
   
О.Й. Пріцак , академік НАНУ:

   „ Сама ідея — музей мов — тут реалізована в дуже ясний і всеосяжний спосіб.”
   
В.М. Перга , професор:

    „[Музей] наочно показує, що лінгвістика — теж точна наука.”
   
О. Грабовська

   „Мені не вистачає слів для того, щоб передати свої відчуття від почутого. Я щаслива, що в своєму житті маю змогу бачити й чути таку Людину з її величезним ентузіазмом, відданістю, щирістю і любов’ю до вибраної справи.”
   
В. Мудренко

   „Глибоко вражений лекцією, матеріалами музею, палітрою досліджень, ентузіазмом Костянтина Миколайовича. Це потрібно людям.”
   
Віталій Радчук, канд. філол. наук, доц. КНУ, голова Товариства укараїнської мови КНУ

   „ В основу цього дивовижного музею, який заворожує відвідувачів не лише глибиною, але й оригінальними формами подачі знань, лягли концепція і матеріал докторської дисертації його творця й завідувача. … Цю фундаментальну працю [книгу "Метатеорія мовознавства"] можна без сумнівів ставити в ряд класичних творів з лінгвістики. ... Музей є наочною ілюстрацією книги...
   Бо йдеш не до музею — до Вчителя. Сам бо музей не живе без привітного й неповторного голосу свого інтелігентного автора, його живих смисломістких інтонацій, розумного погляду його усміхнених очей.
   Нічого подібного до ЛНМ немає ніде у світі... А що то були за лекції! ... пам'ятаю кожну. Сьогодні ЛНМ ... вже став Меккою фундаментальної лінгвістики.” ( Читати далі...)
   
Студенти Академії праці та соц. відносин

   „Вражає неймовірна ерудиція директора музею Костянтина Миколайовича Тищенка і ще більша щедрість у поширенні лінгвістичних знань.”
   
Марія Дем’яненко, доцент КНУ

   „Радію, що колись я скромно навчала цю людину французької мови. Тепер Костянтин Миколайович — великий вчений. Вражає глибина і розмаїття його знань, незгасна любов до науки, працьовитість, цілеспрямованість, бажання передати свої знання іншим.
   Свій невичерпний науковий скарб Костянтин Миколайович втілив, зокрема у своєму дітищі, яким є Лінгвістичний навчальний музей. Це — невичерпне джерело науки-лінгвістики, джерело знань про мови світу, їх взаємозв’язок, взаємодію і взаємообумовленість, про їх рушійну силу у суспільстві”
   
Георгій Чорний, к.т.н. (м. Київ)

   „Враження від музею і його творця пана Костянтина Тищенка, як від чудового сну прозріння. Унікальна інформація, зосереджена в музеї, заслуговує на світове визнання.”
Є. Шелепко

   „Винятково сподобалась лекція і музей. Колекція мов просто дивовижна. Особливо цікава експозиція баскійської мови. Доля цього народу і його давнина просто вражає.”
   Mi estas tre dankema pri lekcio! [„Дуже вдячний за лекцію!”, есперанто]
   
Декан ф-ту лінгвістики МІЛП та завідуючий кафедрою іноземних мов МІЛП

   „Висловлюємо щиру й уклінну подяку проф. Тищенку за унікальну лекцію як за змістом, так і за акторською майстерністю.”
   
Студенти НІЗ (група МД11Б)

   „Поки є такі викладачі, як Ви, наша рідна мова не вмре! Було дуже цікаво. Ваші студенти повинні Вами пишатися.”
   
Микола Гулець, член спілки журналістів України (м. Глухів)

   „По суті, музей — це творча лабораторія пошуку істини в лінгвістиці. Це значний крок до справжності в науці!”